+420 737 265 555 info@remaxalfa.cz

Odhad ceny chaty a chalupy zdarma

Každý, kdo vlastní chatu či chalupu, na své místo k víkendové relaxaci jistě nedá dopustit. Možná jste i vy vlastníkem chaty, kterou využíváte k rekreaci, nebo dokonce k celoročnímu bydlení.

odhad ceny chaty a chalupy

Chata nebo chalupa nemusí být jen skvělým místem k odpočinku, ale i zajímavým prostředkem k uložení financí. Vlastně se jedná o dlouhodobou investici, která v průběhu let mění svoji hodnotu. Každý investor by měl mít přehled o výši svých investic, ale jak určit správně tržní cenu chaty nebo chalupy? Dost možná má už díky opravám a neustále měnícímu se trhu s nemovitostmi úplně jinou hodnotu než před pár lety.

Pokud právě plánujete prodej vaší chaty nebo chalupy a potřebovali byste pomoci s odhadem její tržní ceny, nebo by vás jen zajímalo, jakou má cenu. Rádi pro vás vypracujeme odhad tržní ceny vaší chaty či chalupy v okolí Prahy, ale také ve Středočeském kraji, v okolí Brna a na Vysočině (v okolí Jihlavy a Třebíče). 

 


Získat odhad chaty nebo chalupy


 

Kolik stojí odhad ceny chaty nebo chalupy?

Pro majitele chaty nebo chalupy je odhad ceny nemovitosti zdarma. Odhady ceny nemovitostí v rámci rozvodových či dědických řízení jsou zpoplatněny. Můžete ho však získat zdarma, pokud nemovitost prodáte přes naši realitní kancelář RE/MAX Alfa.

Pro koho je odhad tržní ceny nemovitosti vhodný?

Odhad tržní ceny je vhodný pro každého, kdo uvažuje nad prodejem své chaty nebo chalupy a chtěl by znát jeho aktuální a odpovídající tržní cenu. Tento druh odhadu nelze využít jako podklad pro banku při vyřizování hypotéky, či refinancování.