+420 737 265 555 info@remaxalfa.cz

Prodej nemovitostí

RE/MAX Alfa je realitní kancelář se sídlem v Praze. Zabýváme se prodejem bytů, rodinných domů, pozemků, rekreačních i komerčních objektů. Pomůžeme vám také najít vysněnou nemovitost, nebo vypracujeme odhad tržní ceny nemovitosti (pro majitele nemovitosti zdarma).

Naši realitní makléři působí v lokalitách:

 • Praha
 • Brno a okolí
 • Středočeský kraj
 • Třebíč, Jihlavsko, Moravské Budějovice a okolí
 • Velká Bíteš a okolí

Vyberte si svého Alfa makléře na mapě makléřů.

Jak probíhá prodej nemovitosti přes nás?

 1. Vyberete jednoho z našich realitních makléřů, kterého kontaktujete.
 2. Realitní makléř se vás buď ujme, nebo vám doporučí nejvhodnějšího kolegu.
 3. Dalším krokem je stanovení tržní ceny nemovitosti, což je základem úspěšného prodeje. Tržní cenu nemovitosti ovlivňuje hned několik faktorů. My však dokážeme s jistotou říci za jakou konkrétní cenu dokážeme vaši nemovitost prodat. Vše zpracujeme do odhadu nemovitosti.
 4. Sejdeme se s vámi osobně a promluvíme si o vašich představách a potřebách. V důsledku toho vám doporučíme jak nemovitost správně prodat.
 5. Oslovení potenciálních zájemců o nemovitost – disponujeme širokou databází klientů a umíme nenásilně oslovit i klienty, kteří momentálně aktivně neprocházejí realitní servery, ale mohli by mít zájem nemovitost koupit.
 6. Jakmile se najde vážný zájemce, postaráme se o vše co souvisí s prodejem nemovitosti. Jedná se o právní servis, do kterého spadá i notářská úschova, dále zajistíme přepisy energií a veškeré další činnosti.

Proč si vybrat jednoho z realitních makléřů RE/MAX Alfa?

 • Jsme poctiví a kvalitní makléři, kteří svoji práci dělají s nadšením a vnímají ji jako službu lidem.
 • Společnost RE/MAX je leaderem světového trhu s nemovitostmi a tak má velmi vysoké standardy a dbá na osobní růst svých realitních makléřů.
 • Neustále se vzděláváme, abychom klientům poskytli co nejlepší servis.
 • Dokážeme vyřešit i velmi specifické a složité realitní případy (prodej nemovitosti v rámci rozvodového řízení, dědického řízení, exekuce, atd.)
 • Spokojený klient je u nás hlavní prioritou a velmi často se nám daří prodat svěřenou nemovitost za nejvyšší možnou cenu.
 • Naši zkušení realitní makléři mají schopnost odhadnout všechna úskalí a díky tomu vás provedou rychle a bezpečně celým procesem prodeje vaší nemovitosti.
 • Naši makléři nežijí jen v Praze, v Brně či Jihlavě, ale také v okolních městech a dobře znají i tamní situaci. V případě jakékoli nejistoty kontaktují kolegy, kteří vědí jaká je dostupnost v dané lokalitě v jednotlivých ročních obdobích i mnoho jiných detailů. Tyto informace pak mohou hrát významnou roli při stanovení ceny.

Chcete zkusit prodej nemovitosti svépomocí?

Pokud byste chtěli prodat svou nemovitost raději svépomocí, nebudeme vám v tom bránit a přesvědčovat vás, že jediná správná cesta je prodej přes realitní kancelář. Naopak, sepsali jsme pro vás kompletní návod, jak prodat nemovitost a na nic při tom nezapomenout. Dozvíte se v něm, co vše je pro úspěšný prodej potřeba udělat; od stanovení prodejní ceny, přes předprodejní přípravu a marketing až po legislativní a daňové povinnosti.

Aktuální nabídka nemovitostí pro kupující

Naši aktuální nabídku nemovitostí najdete na: www.remaxalfa.cz