+420 737 265 555 info@remaxalfa.cz

Odhad nemovitosti pro firmy zdarma

Součástí majetku každé firmy jsou obvykle i nemovitosti. Může se jednat o kancelářské, výrobní nebo prodejní prostory, ve kterých společnost provozuje svoji činnost. Podle toho jak se firmě v průběhu let daří, se potřeby na tyto prostory mění – firma se například rozrůstá, nebo stěhuje. S tím souvisí i prodej firemních prostor. Vzhledem k charakteru firemních prostor však není vůbec snadné určit jejich hodnotu před samotným prodejem. Obraťte se na naše odhadce nemovitostí ohledně odhadu firemních nemovitostí (odhad ceny kanceláře, odhad ceny prodejny nebo odhad ceny výrobních prostor) v Praze a Středočeském kraji, v Brně a na Vysočině (okolí Jihlavy a Třebíče).

Kolik stojí odhad ceny firemní nemovitosti?

Pro majitele nemovitosti je odhad ceny nemovitosti zdarma. Odhady ceny nemovitostí v rámci rozvodových či dědických řízení jsou zpoplatněny.

Pro koho je odhad tržní ceny firemní nemovitosti vhodný?

Odhad tržní ceny nemovitosti je vhodný pro každého, kdo uvažuje nad prodejem své firemní nemovitosti (kanceláře, prodejny, výrobních prostor) a chtěl by znát její aktuální a odpovídající tržní cenu. Tento druh odhadu nelze využít jako podklad pro banku při vyřizování hypotéky, či refinancování.