+420 737 265 555 info@remaxalfa.cz

Odhadce nemovitostí

Potřebujete odhad tržní ceny nemovitosti a hledáte vhodného odhadce? Naši realitní makléři se specializují na odhad tržní ceny nemovitostí a to zejména v Praze a Středočeském kraji, naše zkušené odhadce nemovitostí však můžete najít i na Vysočině (Jihlavsko, Třebíčsko, Havlíčkův Brod) nebo v Brně a blízkém okolí. U odhadu ceny nemovitosti se přihlíží na velké množství parametrů a pro správný odhad je důležité, aby je odhadce dokázal vnímat ve správném kontextu. Odhad tržní ceny, který vám odhadce vypracuje, může významně ovlivnit úspěšnost prodeje nemovitosti.

Proč si nechat udělat odhad od nás?

  • Jsme poctiví a kvalitní odhadci nemovitostí, kteří svoji práci dělají s nadšením a vnímají ji jako službu lidem.
  • Společnost RE/MAX je leaderem světového trhu s nemovitostmi a tak má velmi vysoké standardy a dbá na osobní růst svých realitních makléřů.
  • Neustále se vzděláváme, abychom klientům poskytli co nejlepší servis.
  • Spokojený klient je u nás hlavní prioritou. Víme, jak prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a jsme v tom velmi úspěšní.
  • Naši makléři nežijí jen v Praze, v Brně či Jihlavě, ale také v okolních městech a dobře znají i tamní situaci. V případě jakékoli nejistoty kontaktují kolegy, kteří vědí jaká je dostupnost v dané lokalitě v jednotlivých ročních obdobích i mnoho jiných detailů. Tyto informace pak mohou hrát významnou roli při stanovení ceny nemovitosti.

Vyberte si svého Alfa odhadce nemovitostí.

Nabízíme odhady různých typů nemovitostí

Odhad tržní ceny nemovitosti je pro majitele nemovitosti zdarma. Odhady pro rozvodová nebo dědická řízení jsou zpoplatněny. Odhad tržní ceny nemovitosti neslouží jako podklad k hypotéce či refinancování.