+420 737 265 555 info@remaxalfa.cz

Odhad ceny pozemku zdarma

odhad ceny pozemkuPozemky jsou velmi specifickým odvětvím realitního trhu, a ač by se to tak mohlo jevit, tak ani dva sousedící pozemky nemusí mít přibližně stejnou hodnotu. Cena takových pozemků se může lišit i o statisíce. Tržní cenu ovlivňuje například územní plánování, geografická poloha, dopravní dostupnost, přístupnost inženýrských sítí, atd. Všechny tyto parametry můžou zvyšovat či naopak snižovat hodnotu pozemku. Obecně platí, že odhadní cena pozemku je velmi individuální.

Pokud vlastníte zemědělský pozemek, nebo stavební parcelu a zajímá vás tržní cena, budeme rádi, když se na nás obrátíte. Vypracováváme odhady tržní ceny pozemků v Praze, ale také ve Středočeském kraji, v Brně a na Vysočině v okolí Jihlavy a Třebíče. 

 


Získat odhad pozemku


 

Kolik stojí odhad pozemku?

Pro majitele pozemku je odhad tržní ceny zdarma. Odhady ceny nemovitostí v rámci rozvodových či dědických řízení jsou zpoplatněny. Můžete ho však získat zdarma, pokud nemovitost prodáte přes naši realitní kancelář RE/MAX Alfa.

Pro koho je odhad tržní ceny pozemku vhodný?

Odhad ceny je vhodný pro každého, kdo uvažuje nad prodejem svého pozemku a chtěl by znát jeho aktuální a odpovídající tržní cenu. Tento druh odhadu nelze využít jako podklad pro banku při vyřizování hypotéky, či refinancování.